KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16363081
nr 1636 3081
Blandteknik
3 st, Fred Andersson (1921-1990), Sverige. Signerad, yttermått inklusive ram: 40x332-47x63 cm
Utrop:
500 kr
Bevakningspris:
ÄR EJ UPPNÅTT
Aktuellt bud:
Inga bud (per 21:24:37)
Uppdatera
Visning
fredag 16/8, lördag 17/8, söndag 18/8 och måndag 19/8
Auktionen
avslutas:
måndag 19 augusti kl 18:16:43
- Mitt bud
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 600 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 600 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor